Szukasz materaca, który będzie nie tylko wygodny, ale i bezpieczny dla środowiska? Sprawdź najnowszą kolekcję materacy naturalnych od Hilding! Na szczególną uwagę zasługuje materac piankowy Hilding Aspre dowiedz się, czy sprawdzi się również w Twojej sypialni! 

Materace naturalne – czyli jakie? 

Materace naturalne to produkty o wyjątkowych, innowacyjnych właściwościach, wykonane z materiałów podlegających ponownemu przetworzeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu są one bezpieczne dla środowiska i pozostawiają mniejszy ślad środowiskowy. A przy tym produkty te nie odbiegają jakościowo od tradycyjnych materacy. Gwarantują prawidłowe podparcie dla ciała. Dodatkowo zostały wyposażone w pokrowce wykonane z lnu i bawełny organicznej, uprawianej na certyfikowanych uprawach. Surowce te są w pełni bezpieczne dla alergików, a przy tym są miękkie w dotyku i podwyższają jeszcze bardziej komfort snu. Ważną kwestią jest także to, że można je prać w pralce, dzięki czemu będziemy wypoczywać w jeszcze lepszych warunkach higienicznych.

Hilding Aspre – poznaj jego właściwości

Wybierz Hilding Aspre - postaw na materace naturalneProdukt został zbudowany z dwóch rodzajów elastycznych pianek. Pierwsza z nich to pianka NATURALIS®, która cechuje się mniej jednolitą strukturą, dzięki czemu uzyskuje lepsze parametry podtrzymywania ciała na całej jego linii. Dlatego masz pewność, że kręgosłup znajduje się w bezpiecznej pozycji w trakcie snu. Po drugiej stronie znajdziemy natomiast piankę HR Bio, która odpowiada za bardzo dobre właściwości cyrkulacyjne, dzięki czemu we wkładzie nie gromadzą się szkodliwe drobnoustroje czy roztocza. Materac Hilding Aspre został wyposażony w 7 stref twardości. Podłoże jest modelem dwustronnym, co oznacza, że posiada dwie twardości, średnią i twardą. Idealnie sprawdzi się dla par, gdyż niweluje drgania występujące na powierzchni, będzie dobrym rozwiązaniem również dla osób aktywnych, ponieważ jego komponenty przyspieszają regenerację mięśni po wysiłku.

Surowce naturalne użyte w Hilding Aspre

Materac naturalny Hilding Aspre swoje wnętrze ma oparte na materiałach, które są bezpieczne dla środowiska. W jego wnętrzu znaleźć możemy piankę nasączoną naturalnym olejem rycynowym, który często stosowany jest w medycynie. A wszystko to ze względu na jego właściwości przeciwzapalne, przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne. W piance HR Bio, która została użyta w tym materacu, znajdziemy olejek sojowy, który sprawia, że model ten będzie idealny dla osób z wrażliwą skórą i alergików. Pokrowiec tego materaca został wykonany z lnu naturalnego i bawełny organicznej z upraw ekologicznych. Dzięki temu jego skład jest pozbawiony toksycznych środków stosownych do ochrony roślin czy sztucznych nawozów.

Coraz bardziej zwiększa się świadomość konsumentów na temat zakupów, które nie tylko zaspokoją ich potrzeby, ale będą równie bezpieczne dla otaczającego nas ekosystemu. Dlatego warto zacząć zmiany od siebie, i postawić na kolekcję materacy naturalnych od Hilding. A przy tym cieszyć się niezwykłą jakością snu, każdej nocy!

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/