Nie możesz zdecydować się, jaką twardość materaca wybrać? Może będzie na nim spało naprzemiennie kilka różnych osób, o odmiennych preferencjach? Raz wolisz mniej twarde, a raz bardziej twarde podłoże? Model Rock & Roll to wybór idealny dla Ciebie. Można go odwracać zależnie od aktualnych potrzeb. Dwustronny, piankowy materac, który sprawdzi się dla osób w różnym wieku, zależnie od wybranego pokrowca może stanowić dopasowane do naszych preferencji wypełnienie. Chcesz mieć wygodne łóżko? No to Rock & Roll!

Ten model producenta Hilding jest świetny dla par, które zdecydowanie wolą aktywny tryb życia. Nastolatkowie też będą z niego na pewno bardzo zadowoleni. Wybierając ten piankowy materac, mamy zagwarantowaną wysoką sprężystość i zdrowy wypoczynek, a w efekcie przyjemny i spokojny sen. Czy jest lepsze rozwiązanie, aby komfortowo się wyspać? Można śmiało używać go na regulowanych stelażach. Żadne manewrowanie podnóżkiem czy podgłówkiem, nawet częste, nie zniekształci go ani nie sprawi trwałych zagnieceń. Jego trwałość jest naprawdę wysoka! W zestawie z jednym z dwóch dostępnych pokrowców, wybierz najlepszy dla siebie. Każdy z nich z modelem Rock & Roll to duet idealny!

Wypełnienie w materacu Hilding Rock & Roll.

Hilding Rock&Roll - gwarancja sprężystościJest to materac, który posiada w sobie dwie profilowane pianki o różnej twardości. Z jednej strony bardziej twarda, biała pianka HR, z drugiej zaś mniej twarda, zielona pianka. Rozwiązanie to pozwala na swobodne dostosowanie materaca do naszych aktualnych preferencji albo potrzeb osoby, która akurat będzie na nim spała. Materac jest odwracalny, więc nie dość, że mamy zapewnione zróżnicowanie w twardości, to jeszcze gwarantujemy naszemu wkładowi wysoką higienę, ponieważ regularne obracanie materaca wpływa bardzo pozytywnie na jego żywotność i świeżość. Profilowane w 7 stref pianki mają otwartokomórkową strukturę, więc dodatkowo jeszcze są bardzo przewiewne, tym sposobem wentylacja w wypełnieniu Rock & Roll jest na wysokim poziomie. Wkład daje świetnie wsparcie plecom i kręgosłupowi. Sprężystość daje wygodę i komfortowy sen. Nastolatek czy alergik, a nawet pary – dla wszystkich tych osób z ich specyficznymi wymaganiami, ten model będzie spełnieniem marzeń o regeneracyjnym śnie. Materac jest rolowany, więc łatwo go przewozić i przechowywać. Mamy na niego 15 lat gwarancji, więc długo posłuży nam nie tracąc żadnych właściwości. To co, wybieramy taką wygodę?

Pokrowiec Italiano lub Tencel. Czym się różnią?

W ofercie z materacem Hilding Rock & Roll mamy do wyboru jeden z pokrowców, Italiano lub Tencel. Italiano z wypełnieniem ma 21 cm wysokości, jest bardzo przyjemny w dotyku, a wykończono go dobrej jakości wiskozą. Puszysty materiał daje poczucie otulenia całego ciała. Wizualnie pokrowiec ten tworzy ciekawy efekt 3d, co na pewno dodaje mu plusów w aspekcie estetyki. Ma cztery uchwyty, które pomogą w łatwym obracaniu materaca, ponadto jest bardzo lekki. Możemy go zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C. Pozwoli to nam na zachowanie czystości w naszej sypialni. Drugi pokrowiec, Tencel również ma 21 cm w połączeniu z wypełnieniem Rock & Roll. Jest antyalergicznym pokrowcem, wykonanym z naturalnych, nowoczesnych wiskozowych włókien. Dzięki niemu wilgotność jest na optymalnym poziomie, co pomaga zachować świeżość w miejscu snu. Włókna w materiale, z którego Tencel został stworzony nie podrażniają i tym samym nie powodują otarć. Mamy gwarancję na przyjemny i wygodny sen. Jego również można swobodnie zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C. Oba pokrowce w połączeniu z Hilding Rock & Roll spiszą się znakomicie!