Nasze preferencje zmieniają się czasami z dnia na dzień, jednego dnia mamy ochotę na inne doznania, kolejnego oczekujemy zupełnie odmiennych odczuć. To może przejawiać się również w temacie spania. Dla osób zmiennych, ale i dla domów, gdzie często przebywają różni goście – Hilding stworzył model Modern. Materac dwustronny, który ma jedną, optymalnie twardą i drugą, bardzo twardą stronę. Zależnie od naszych potrzeb i okoliczności, możemy go odwrócić i skorzystać z tego, czego akurat chcemy. Bez względu na to czy śpiący jest lekki czy cięższy, model ten z pewnością spełni nasze oczekiwania.

Model Modern, to materac wysokoelastyczny. Został stworzony z zestawu różnych pianek, połączonych w taki sposób, aby gwarantować śpiącemu odpowiednią twardość. Ten materac sprawdzi się zarówno dla osób lekkich, jak i dla tych, u których waga sięga nawet 140 kg. Wkład jest przewiewny, więc nie ma najmniejszego problemu z utrzymaniem materaca w higienicznym stanie. Odpowiednia wentylacja zapewnia czystość i świeżość w naszym łóżku. Producent w przypadku tego modelu oferuje dwie twardości, zależnie od naszych aktualnych potrzeb i faktycznych upodobań. Przez to będzie dobrym wyborem dla par, u których występuje duża różnica wagi. Możliwość korzystania z dwóch stron materaca daje zapewnienie, że zostanie dłużej użyteczny i zachowa swoje właściwości. Model ten jest idealny również do łóżek z regulowanym stelażem, jego wypełnienie się nie zniekształci i będzie długo mogło nam służyć, nawet przy częstym manewrowaniu podnóżkiem czy podgłówkiem łóżka. Producent zapewnia aż 15 lat gwarancji na ten wkład. Jeżeli szukamy czegoś długotrwałego, solidnego i uniwersalnego, to model Modern wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Czym szczególnym jeszcze się charakteryzuje?

Uniwersalne wypełnienie materaca Hilding Modern.

Hilding Modern - nowoczesny, wytrzymałyHilding Modern jest piankowym materacem, który został skonstruowany dla naszej najwyższej wygody. Połączenie wysokoelastycznej pianki HR z profilowaną, białą pianką hybrydową o bardzo wysokiej twardości i po drugiej stronie z profilowaną, niebieską pianką HR o mniejszej twardości – daje w efekcie uniwersalne i wygodne podłoże. Dwa poziomy twardości gwarantują idealne dopasowanie się materaca do ciała i anatomii każdego użytkownika, bez względu na jego posturę. Pianka HR ma otwartokomórkową strukturę, co w efekcie daje świetną wentylację, ale równocześnie bardzo dobre podtrzymywanie ciała i odczucie komfortowej elastyczności. Sprężyste wypełnienie daje plecom ukojenie, ale jednocześnie nie jest zbyt miękkie, dzięki czemu ciało się nie zapada, a materac nie odgniata w niewygodny sposób. Całe ciało jest bardzo solidnie wsparte, dzięki czemu nasz sen jest regeneracyjny i kojący. Kręgosłup jest wypoczęty, a mięśnie odprężone. Zróbmy sobie tę przyjemność i wybierzmy Hilding Modern.

Wygoda, ale i estetyka.

Producent wraz z materacem Hilding Modern proponuje pokrowiec Cashmere. Jest to przyjemny w dotyku i jedwabisty pokrowiec, uszyty z kaszmiru, z domieszką delikatnej wiskozy o wysokiej jakości. Jego puszystość daje odczucie przyjemnego otulenia i zapewnia komfort podczas snu. Jest antyalergiczny i świetnie izoluje nasze ciało od zimna. Wchłania nawet do 40% wilgoci panującej w otoczeniu, co w efekcie daje nam optymalne i zdrowe środowisko snu. Posiada uchwyty, które w wygodny sposób pozwalają na manewrowanie materacem. Modern jest materacem dwustronnym, więc Cashmere spisze się w tym przypadku idealnie. Pokrowiec wraz z wypełnieniem mają około 25 cm wysokości. Pokrycie jest oczywiście zdejmowalne i pralne w temperaturze do 40°C.