Wysoka jakość i wyjątkowe właściwości to coś, co każdy użytkownik doceni w SleepMed Comfort. Zapewniają one nie tylko komfortowy, ale także i zdrowy oraz efektywny sen, dzięki czemu człowiek jest w stanie pracować na pełnych obrotach. Poprawia się samopoczucie, a także łatwiej jest znaleźć rozwiązanie aktualnych problemów – a wszystko za pośrednictwem najlepszego podłoża do spania. SleepMed Comfort oferuje to, a nawet znacznie więcej! W jaki sposób? 

Dlaczego warto wybrać SleepMed Comfort?

We wszystkich sypialniach powinny znaleźć się materace do spania, które będą odpowiednio dopasowane do potrzeb oraz preferencji użytkowników. Takim materiałem może być SleepMed Comfort, którego wkład oparty jest na innowacyjnej, wyprodukowanej przy użyciu nowoczesnych technologii piance. Zapewnia ona lekkość produktu, ułatwiając jego transport oraz obracanie. Jednak to nie wszystko, ponieważ wnętrze SleepMed Comfort zawiera:

  • dwie warstwy wysokoelastycznej pianki VPPHR z technologią Airforce – nadaje materacowi niezwykłej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia, przy jednoczesnym zachowaniu stabilnego podparcia dla kręgosłupa użytkownika,
  • warstwę termoelastycznej pianki VitaRest® – reaguje ona na temperaturę ciała oraz nacisk, dzięki czemu jest w stanie niemalże idealnie dopasować się do anatomicznej budowy użytkownika.

SleepMed Comfort – cechy

SleepMed Comfort - najlepszy materac dla wymagających!SleepMed Comfort doskonale podpiera kręgosłup nie tylko za sprawą wkładu, ale także siedmiu stref twardości, które dodatkowo poprawiają jego właściwości. Oprócz tego, jak każde materace SleepMed, SleepMed Comfort wykonany został z materiałów bezpiecznych dla zdrowia oraz nieuczulających, co jest bardzo ważne dla alergików. Wyjątkowość materaca leży także w:

  • czterech twardościach, a jest to możliwe poprzez zastosowanie ruchomej pianki termoelastycznej VitaRest®, którą można wyjąć i przełożyć na drugą stronę, dzięki czemu uzyskać można cztery zróżnicowane pod względem twardości i odczuwalnego komfortu rozwiązania,
  • dostosowaniu się do stelaży z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka,
  • specjalne profilowanie oraz nacięcia, które umożliwiają lepszą cyrkulację powietrza,
  • przystosowaniu obu stron do użytkowania, a ich regularna zmiana zwiększa wentylację i trwałość produktu,
  • pokrowcu Merced, który optymalizuje właściwości higieniczne materaca.

SleepMed Comfort jest materacem uniwersalnym, ponieważ wyśpią się na nim alergicy, pary czy single, ale także i osoby cierpiące na schorzenia oraz choroby kręgosłupa. Jest to możliwe dzięki właściwościom prozdrowotnym potwierdzonym poprzez restrykcyjne testy oraz badania medyczne. Materace SleepMed Comfort w czasie snu odpowiednio wspierają kręgosłup, niwelując dolegliwości bólowe i pozwalając spokojnie zasnąć każdemu, dzięki czemu są gwarancją dobrej nocy. Właściwości prozdrowotne sprzyjają nie tylko w dolegliwościach związanych z kręgosłupem, ale także pozwalają wyspać się alergikom czy osobom chcącym profilaktycznie zadbać o swój kręgosłup.

SleepMed Comfort to wyjątkowy materac, który sprosta każdemu wyzwaniu. Jest w stanie dopasować się twardością i oferowanym komfortem do potrzeb użytkownika, a także zapewnia higieniczne środowisko i zdrowy sen. Dzięki potwierdzonym właściwościom prozdrowotnym SleepMed Comfort to materac idealny dla osób z problemami z kręgosłupem, ale nie tylko! Tak naprawdę w SleepMed Comfort może zainwestować każdy i na pewno się to opłaci!

 


wyrób medyczny