Hilding Lambada to świetne rozwiązanie, w szczególności dla osób, które lubią spać na wysokich materacach. Odpowiada za to wysokiej jakości sprężyna Pocket Plus – sam przekonaj się czy warto go wybrać!

Hilding Lambada – czy warto?

Hilding Lambada stanowi wysokiej jakości rozwiązanie, które świetnie dopasowuje się do naszego kształtu ciała i w prawidłowy sposób je podpiera, a to za sprawą właśnie wspomnianej sprężyny Pocket Plus. Jednak posiada on również inne materiały, które oddziałują na pozytywne odczucia w czasie wypoczynku. Warto jest zwrócić uwagę chociażby na naturalną matę kokosową. Odpowiada ona między innymi za utrzymanie higieny, ponieważ w skuteczny sposób pomaga pozbyć się grzybów i bakterii, lecz również poprawia twardość. Inną kwestią jest sprężysta pianka lateksowa o przewiewnej strukturze, która świetnie dostosowuje się do sylwetki użytkownika i jednocześnie je dobrze podpiera Całość dodatkowo wzmacnia pianka wysokoelastyczna, która jest wyjątkowo odporna na odkształcenia.

Czym jest sprężyna Pocket Plus

Hilding Lambada - nowa jakość wypoczynkuSprężyna Pocket Plus zaliczana jest do odmian sprężyn kieszeniowych. Każda sprężyna została tutaj umieszczona w osobnej kieszeni, w związku z czym całość indywidualnie reaguje na wywierany nacisk, elementy wkładu nie stykają się bezpośrednio ze sobą, dzięki czemu nasze ciało jest prawidłowo podpierane, jego naturalne krzywizny są zachowane, a my możemy cieszyć się wygodą. Jednak sprężyny typu Pocket Plus mają aż 15 centymetrów wysokości. Dzięki temu jest on elastyczny, a także odporny na odkształcenia, w związku z czy, będzie w stanie przez naprawdę długi czas służyć nam w prawidłowy sposób. Wypełnienie zostało wyprofilowane w aż siedem stref twardości, dzięki czemu każda partia ciała jeszcze bardziej indywidualnie jest podpierana, co zdecydowanie przyśpiesza regenerację całego ciała.

Czy to materac dla mnie?

Materace Pocket Plus to bez wątpienia rozwiązanie dla naprawdę wielu osób. Dobrze sprawdzi się dla par, pomiędzy którymi pojawia się duża różnica w wadze, ponieważ w skuteczny sposób amortyzuje drgania. Nada się też dla sportowców – porządnie wspomaga regenerację mięśni nawet po najbardziej wymagającym treningu. Świetnie też pomoże pozbyć się dolegliwości bólowych, w szczególności tych występujących w okolicach pleców

Materace Hilding  to bez wątpienia synonim najwyższej jakości, jesteśmy przekonani, że stawiając właśnie na tego typu produkty uda Ci się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które pozwoli Ci spokojnie przespać całą noc.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/